Audio Prodüksiyon
Demo Productions ses stüdyolarında, profesyonel ekipmanları ve deneyimli aranjörleri ile, kurumların her türlü çalışmalarında ihtiyaç duyabilecekleri ses kayıt ve müzik üretimi hizmeti sunulmaktadır.

 

 

Özgün Müzik Yapımı
Demo'nun sözleşmeli aranjör ve besteci ekibi, tanıtım filmleri, belgeseller, dizi filmler, reklam filmleri, radyo spotları için özel müzik üretimi yapmaktadır.

 
Ses Kayıt Hizmetleri
Tanıtım filmleri, reklam filmleri, radyo spotları ve diğer amaçlar için Demo, profesyonel ses kayıt hizmeti vermektedir. Demo'nun audio stüdyolarında Türkçe, İngilizce ve diğer dillerde dublaj, miksaj ve editing işlemleri yapılmakta ve istenen formatlarda çıkışı alınmaktadır.
 
Radyo Spotları
Demo, radyo spotları için ses kaydı, cıngıl üretimi ve miksaj çalışmalarını gerçekleştirmekte ve ürettiği masterları DAT veya CD olarak teslim edebilmektedir.
 
Location Ses Kayıtları
Demo Productions uluslararası standartlara uygun ses ekipmanları deneyimli teknisyenleri ile her ortamda ses kayıt hizmeti verebilmektedir. Özellikle belgesel ve reklam çalışmalarında aktüel ses kaydı yapılabilmektedir.
 
Özel Efekt Üretimi
Dizi filmler, tanıtım filmleri, radyo spotları gibi çalışmalar için gereken özel ses efektleri, Demo'nun efekt havuzunda üretilmekte veya özel arşivinden seçilmektedir.
 

fotoğraf galerisi


Fiyat teklifi almak için,
info@demoproductions.com

 

 
Post Prodüksiyon
Audio Prodüksiyon
Ekipman Kiralama
Haber Kiti Hazırlama
Tanıtım Filmi Hazırlama
CD Mastering
Reji Sistemi
Belgesel Projeler
Yabancı Prodüksiyonlar
 
Kültür-Sanat Etkinlikleri
Açılılış ve Temel Atma Törenleri
Basın Toplantıları
Yaratıcı Eventler
Kongre Organizasyonları
Lansman Organizasyonları
 
Katalog Çekimleri
Event-Haber Çekimleri
 
 

Anasayfa | Prodüksiyon | Organizasyon | Halkla İlişkiler | Fotoğraf | Biz Kimiz | Referanslar | Bize Ulaşın

Her Hakkı Saklıdır. © Demo Tanıtım Organizasyon