CD Mastering - Çoğaltım - Kopyalama
Demo Productions, VCD, DVD, Multimedia CD, Audio CD yapımından çoğaltımına, sticker veya serigraf baskıdan, kutulanmasına kadar her aşamasını gerçekleştirmektedir.

 


Mastering
Birebir CD çoğaltımının yanı sıra, Demo bünyesinde, Betacam, DVCam, VHS ve diğer formatlardan DVD ve VCD mastering'i profesyonel standartlarda yapılmaktadır.
Bu kapsamda Multimedia CD veya özel DVD menüleri hazırlanmakta, kapak ve sticker tasarımları da Demo tarafından gerçekleştirilmektedir.

 
DVD - CD Çoğaltım
Master CD üzerinden bilgisayar ortamında, her türlü CD ve DVD medyasının ister 10 adet ister 1.000 adet çoğaltımı, en kısa sürede yapılarak, etiketinden, kapağına ve kutusuna kadar tamamlanmış şekilde teslim edilmektedir.
 
Kaset Çoğaltım

Betacam, VHS, DVCam formatlarındaki kasetlerin çoğaltımı da Demo stüdyolarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bir formatdan farklı bir formata da kaset aktarılabilmektedir.
 
Fabrikasyon Kopyalama
Bilgisayar tekniğinin yanı sıra özellikle 1.000 adet üzeri rakamlardaki CD çoğaltımları için fabrikasyon kopyalamalar da yapılmaktadır. Bu tür çoğaltımların kalıpları yurtdışında hazırlandığı için teslim süresi, bilgisayarlı yönteme göre daha uzun olmaktadır.
 

Örnek çalışmalar ...

Fiyat teklifi almak için,
info@demoproductions.com

 

 
Post Prodüksiyon
Audio Prodüksiyon
Ekipman Kiralama
Haber Kiti Hazırlama
Tanıtım Filmi Hazırlama
CD Mastering
Reji Sistemi
Belgesel Projeler
Yabancı Prodüksiyonlar
 
Kültür-Sanat Etkinlikleri
Açılılış ve Temel Atma Törenleri
Basın Toplantıları
Yaratıcı Eventler
Kongre Organizasyonları
Lansman Organizasyonları
 
Katalog Çekimleri
Event-Haber Çekimleri
 
 

Anasayfa | Prodüksiyon | Organizasyon | Halkla İlişkiler | Fotoğraf | Biz Kimiz | Referanslar | Bize Ulaşın

Her Hakkı Saklıdır. © Demo Tanıtım Organizasyon